Smrtící nevinnost

Kód: 7359365

Úplný název:

Smrtící nevinnost (Robb J.D.): Nora Roberts píšícií pod jménem J.D. Robb

Autor a popis:

Robb J.D., Metafora, 384 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
164 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Poručík Eva Dallasová se musí vypořádat nejen se záhadou mrtvého učitele, ale i s dávnou láskou svého manžela…
Oblíbená řada vynikající kriminálních románů z New Yorku nedaleké budoucnosti pokračuje dalším zapeklitým případem. Evu Dallasovou, jednu z nejlepších policejních vyšetřovatelek, nasadí na stopu zabijáka, jehož obětí se stal na první pohled obyčejný učitel dějepisu. Jeho žena je zdrcena; vždyť ještě ráno mu láskyplně zabalila svačinu. A desetiletá děvčátka, která našla svého učitele v kaluži nevábných tekutin, si odnesou trauma na celý život.
Poručík Eva Dallasová je samozřejmě, pokud jde o vraždy, mnohem otrlejší. A tohle vražda zcela evidentně je. Do oné svačiny byl totiž přidán jed. A kolegové, jakkoli šokováni, mají svá vlastní neméně šokující tajemství. Na Evě potom je, aby rozpoznala všechny potenciální podezřelé a zjistila, proč někdo tohle udělal muži, jenž se zdál tak neškodný, tak milý… a nevinný.
Jestli ovšem existuje někdo, koho by si Eva dokázala představit zavražděného, pak je to určitě Magdelana Percellová - tu by nejraději sprovodila ze světa vlastní rukou. Úlisná blondýnka, stará láska Evina manžela, miliardáře Roarka, se zčistajasna objeví v New Yorku a je všechno, jen ne nevinná. Roarke je slepý k jejím intrikám, k lepé postavě a svůdnému koketování bohužel nikoli. Eva je tak deprimovaná, že je pro ni těžké soustředit se na vyšetřování. Ale hněv, žárlivost i bolest musejí nakonec jít stranou. Přibude totiž další mrtvý a případ nabere podivné obrátky…
Eva ví až příliš dobře, že nevinnost může být jen maskou. A právě to jí nakonec pomůže vyřešit případ, ale současně to může znamenat konec jejího manželství.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Smrtící nevinnost do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Smrtící nevinnost.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Smrtící nevinnost (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Smrtící nevinnost bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Smrtící nevinnost doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Smrtící nevinnost