Smysl Manželství - Tajemství závazného vztahu ve světě bez závazků

Kód: 8728212

Úplný název:

Smysl Manželství - Tajemství závazného vztahu ve světě bez závazků (Timothy Keller, Kathy Keller):

Autor a popis:

Timothy Keller, Kathy Keller, BIBLION, 272 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
194 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

Žijeme ve světě, který nám o manželství tvrdí několik zásadních věcí: pro úspěšné manželství je nejdůležitější hluboká zamilovanost, na každého někde čeká ta pravá spřízněná duše a váš protějšek je tu od toho, aby vás naplňoval štěstím a pomáhal vám rozvíjet váš osobní potenciál. Pokud tento pohádkový příběh přestane fungovat, nastupuje scénář o něco pragmatičtější - rozvod, kterým se manželské problémy dají vždy vyřešit. Nežijeme přece ve středověku, aby manželství muselo být „navždy“. A vůbec, kdo v dnešní době potřebuje k lásce „kus papíru“? Žijeme ve světě, který má o manželství značně pokřivenou představu.

Známý newyorský pastor Tim Keller a jeho žena Kathy představují manželství na základě své čtyřicetileté zkušenosti jako fascinující, tajemný a často nepochopený vztah. Manželství je nádherné, ale těžké. Někdy člověku připadá jako nerozluštitelná hádanka, jako bludiště, ve kterém se ztratil. A přece mezi lidmi neexistuje úžasnější a důležitější pouto.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Smysl Manželství - Tajemství závazného vztahu ve světě bez závazků do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Smysl Manželství - Tajemství závazného vztahu ve světě bez závazků.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Smysl Manželství - Tajemství závazného vztahu ve světě bez závazků (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Smysl Manželství - Tajemství závazného vztahu ve světě bez závazků bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Smysl Manželství - Tajemství závazného vztahu ve světě bez závazků doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Muž a Žena

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Muž a Žena / Smysl Manželství - Tajemství závazného vztahu ve světě bez závazků