Snadné kuře - 100 nenáročných receptů pro každodenní vaření

Kód: 7391721

Úplný název:

Snadné kuře - 100 nenáročných receptů pro každodenní vaření (Drakeová Angela): 100 nenárocných receptu pro každodenní varení

Autor a popis:

SLOVART, 208 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
143 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kuře ladí s mnoha přísadami, od pálivých a voňavých koření až po lahodnou smetanu. V knize z nové série kuchařek Snadné najdete recepty, jež sednou nejen vám, ale i vašim blízkým, ať už mají jakékoli chuťové preference. Každý z receptů doprovází fotografie hotového jídla, která povzbudí vaše chuťové pohárky. Vyzkoušejte třeba bramborovou polévku s kuřecím masem a slaninou, kuřecí salát se špenátem, kořeněná kuřecí křídla, voňavé muffiny s kuřecím masem, spirálové kuřecí špízy, pánvičku pěti vůní, kuřecí řízky v křupavém kabátku, dušené kuře s bylinkovou krustou nebo kuře na bílém víně…

Snadné - to je nová edice kuchařských a cukrářských knih určených pro moderní amatérské kuchaře a cukráře. Každá z nich obsahuje 100 receptů vhodných pro každodenní vaření či pečení a nabízí obrovskou škálu možností. Pokud vám občas schází kulinářská inspirace, pak je každý z těchto nenáročných receptů doplněn fotografií hotového jídla, která zaručeně roztančí vaše chuťové buňky. Vaření a pečení ještě nikdy nebylo jednodušší!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Snadné kuře - 100 nenáročných receptů pro každodenní vaření do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Snadné kuře - 100 nenáročných receptů pro každodenní vaření.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Snadné kuře - 100 nenáročných receptů pro každodenní vaření (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Snadné kuře - 100 nenáročných receptů pro každodenní vaření bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Snadné kuře - 100 nenáročných receptů pro každodenní vaření doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Snadné kuře - 100 nenáročných receptů pro každodenní vaření