Raw pro zdraví a krásu - Kuchařka Jitky Adamové

Kód: 8704978

Úplný název:

Raw pro zdraví a krásu - Kuchařka Jitky Adamové (Adamová Jitka): 71 výtečných receptů. Vše, co jste chtěli vědět o živé stravě

Autor a popis:

Adamová Jitka, Smart Press, 224 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
373 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

Představte si, jak před vás pokládám neodolatelný dortík. Neodolatelně krásný a neodolatelně dobrý. Vy si pochvalujete jedinečnou chuť toho, co vzhledem i konzistencí připomíná cheesecake (čti čískejk), a vyzvídáte, kdeže se takto lahodné kousky prodávají. Já vás odkážu na vlastní kuchyni a na kuchařku Snadno, rychle a syrově Jitky Adamové a pak vám povím, že právě tento dort neobsahuje ani deko cukru, žádnou mouku, laktózu… No nechutná vám ještě o krapet víc? Kuchařská kniha Snadno, rychle a syrově je odpovědí na stále rostoucí trend syrové, nebo také živé či raw stravy. Autorka Jitka Adamová pomocí jednoduchých receptů na polévky, hlavní jídla, dezerty a nápoje ukazuje jak (ne)vařit rychle, ale přesto výtečně a zdravě. Syrová strava není jen módní záležitostí, je to styl života - života plného energie, pozitivního přístupu a s ním spojenou krásou a duševní pohodou. Vyzkoušejte jedinečné recepty, k jejichž nevaření potřebujete otevřenou mysl, mixér a „hrstku“ surovin.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Raw pro zdraví a krásu - Kuchařka Jitky Adamové do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Raw pro zdraví a krásu - Kuchařka Jitky Adamové.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Raw pro zdraví a krásu - Kuchařka Jitky Adamové (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Raw pro zdraví a krásu - Kuchařka Jitky Adamové bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Raw pro zdraví a krásu - Kuchařka Jitky Adamové doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Raw pro zdraví a krásu - Kuchařka Jitky Adamové