Snadný terč

Kód: 2061380

Úplný název:

Snadný terč (Hunter Stephen):

Autor a popis:

Hunter Stephen, Naše vojsko, 240 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Černý pátek
Americké největší nákupní centrum na předměstí Minneapolis 15.00 hod.

Deset tisíc lidí se mačká v tlačenici v uličkách, chodbách, výtazích a na pohyblivých schodištích nákupního centra America, připomínajícího obří Rubikovu kostku, jejíž součástí je zábavní park, umístěný v prostorném atriu v samém středu stavby. Z těchto lidí jich devět tisíc devět set osmdesát osm přišlo nakupovat. Zbylých dvanáct přišlo zabíjet.
Hunterův nový strhující thriller Snadný terč je v podstatě kronikou jednoho dne, v němž se odehrává nemyslitelné: dvanáct mužů zahájí palbu v chodbách a na schodištích nákupního centra a žene dav před sebou.
Lidé z horních pater se pokoušejí ukrýt nebo utéci všemožnými způsoby z objektu. Nicméně ozbrojencům se během několika minut podaří soustředit do prostoru zábavního parku více než tisíc lidí.
Ray Cruz, jeden z hrdinu posledního Hunterova bestselleru Dead Zero, je v nákupním centru se svou snoubenkou a její rodinou. Odstřelovač námořní pěchoty si po odchodu z armády myslí, že už s plížením a zabíjením skončil. Jenže mezi tisíci lidmi, kteří se dostali do pasti, je jediný, kdo má nějaký plán a také odvahu pustit se do konfrontace se skupinou teroristu, jež sama sebe nazývá „brigádou Mumbai“. Jediné, co nyní potřebuje, je zbraň.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Snadný terč do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Snadný terč.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Snadný terč (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Snadný terč bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Snadný terč doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé