Sniper One - Britský odstřelovač v obklíčení iráckých povstalců

Kód: 8778894

Úplný název:

Sniper One - Britský odstřelovač v obklíčení iráckých povstalců (Mills Dan):

Autor a popis:

Mills Dan, Omnibooks, 288 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
207 Kč (290 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.3.2018 dopoledne. 
 

V dubnu 2004 přilétá Dan Mills a jeho četa osmnácti odstřelovačů do jižního Iráku jako součást britského pěšího praporu vyslaného do země, aby si získali srdce a přízeň místních obyvatel. Avšak brzy budou bojovat o své životy. Doma jim říkali, že jdou do Iráku udržovat mír, ale žádný mír tam nebyl. Během několika dní po příchodu na základnu jsou vtaženi do nejdelšího a neutuchajícího boje, jaký britská armáda nepoznala padesát let.
Od jednoho z Land Roverů praporu se odrazil granát, skutálel se pod něj a vybuchl. Tento přepad ze zálohy zahájil totální bitvu, během které Mills zabil muže střelou, která útočníkovi utrhla hlavu. Bude to dlouhý turnus.
Z tohoto malého místa se jako v nějakém post-apokalyptickém zlém snu Šíleného Maxe stává peklo. Teploty u země často dosahují skoro padesáti stupňů Celsia, kanalizační rozvody už dlouho nefungují a všude, kam se podíváte, se hromadí páchnoucí a zahnívající kuchyňské odpadky. Třešinkou na dortu je vítr vysušující krky, improvizovaná výbušná zařízení a dobře vyzbrojení a organizovaní povstalci vyzbrojení AK-47, RPG a neomezenou zásobou minometných granátů.
Šest měsíců bojovali britští vojáci sami, odříznutí, obklíčení, pod stálou palbou, ale neustoupili ani o píď. Sniper One je vzrušujícím příběhem vytrvalosti, kamarádství, černého humoru a odvahy tváří v tvář urputnému a vražednému útoku.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sniper One - Britský odstřelovač v obklíčení iráckých povstalců do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sniper One - Britský odstřelovač v obklíčení iráckých povstalců.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sniper One - Britský odstřelovač v obklíčení iráckých povstalců (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sniper One - Britský odstřelovač v obklíčení iráckých povstalců bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sniper One - Britský odstřelovač v obklíčení iráckých povstalců doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Sniper One - Britský odstřelovač v obklíčení iráckých povstalců