Sny jako zdroj sebepoznání - Jak využít sny k osobnímu rozvoji

Kód: 2475690

Úplný název:

Sny jako zdroj sebepoznání - Jak využít sny k osobnímu rozvoji (Helingerová Marta): Jak využít sny k osobnímu rozvoji

Autor a popis:

Helingerová Marta, Grada, 190 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
195 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Naučte se spolu s námi přistupovat ke snům, porozumějte jim a využijte je pro svůj osobní rozvoj. Pomohou vám vyřešit problémy a orientovat se v životních situacích, ať už se týkají osobních vztahů, nebo zaměstnání. Autorka vás seznámí s technikami výkladu snů a představí vám jejich svébytný jazyk plný obrazů a symbolů jako přirozenou „řeč duše“, která se tímto způsobem vyjadřuje k našemu životu a jejíž hlas bychom neměli přeslechnout. Vysvětlí vám, proč míváme noční můry, co se děje v dětských snech a co je to lucidní snění. Ukáže vám, jak je možné sny využít v každodenním životě, a především k vlastnímu sebepoznání. Budete až překvapeni, co vše se ve vašem životě náhle změní. Poznejte tedy sami sebe a sněte!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sny jako zdroj sebepoznání - Jak využít sny k osobnímu rozvoji do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sny jako zdroj sebepoznání - Jak využít sny k osobnímu rozvoji.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sny jako zdroj sebepoznání - Jak využít sny k osobnímu rozvoji (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sny jako zdroj sebepoznání - Jak využít sny k osobnímu rozvoji bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sny jako zdroj sebepoznání - Jak využít sny k osobnímu rozvoji doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Sny jako zdroj sebepoznání - Jak využít sny k osobnímu rozvoji