Sonea: Čarodějova zrada

Kód: 7413178

Úplný název:

Sonea: Čarodějova zrada (Canavan Trudi):

Autor a popis:

Canavan Trudi, Zoner Press, 368 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
247 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.9.2017 dopoledne. 
 

Napínavý příběh zrady, černé magie, drogami zasažené společnosti, ale i neobvyklé lásky z pera světoznámé spisovatelky Trudi Canavan.

Nejčernější obavy černé čarodějky Soney se naplnily. Lorkina se v Sachace pokusila zabít Zrádkyně z Kaliiny frakce, a i když se ho jiné Zrádkyni podařilo ho zachránit, Sonein syn je teď v tajném horském Útočišti a nikdo neví, zda mu bude ještě někdy dovoleno vrátit se do Kyralie. Odpadlý čaroděj a vůdce podsvětí Skellin je na útěku a úspěšně se skrývá nejen před Společenstvím čarodějů, ale dokonce i před Zlodějem a Soneiným přítelem z dětství Cerym. Přitom ovšem nezanedbává své nekalé obchody s roetem a nezapomíná ani na své staré nepřátele, takže každým okamžikem hrozí, že se vrátí, aby se mstil a osvobodil svou matku, čarodějku Lorandru uvězněnou ve Vyhlídce.

Sonea ztrácí podporu a pomoc lorda Regina a jeho místo zaujímá Rothenův syn Dorrien, dávný Sonein přítel, pomocník a ctitel. A aby toho nebylo málo, stane se něco strašného… vražda. Vražda čaroděje pomocí černé magie. Je snad v Imardinu další černý mág? Nebo je snad sám Skellin černým mágem? Hrozí městu a zemi vážnější ohrožení?

Ve druhém dílu Trilogie Zrádkyň rozehrává úspěšná australská spisovatelka Trudi Canavan, ověnčená dvěma cenami Aurealis, především příběh zrady. Zrady přítele. Zrady Spojených zemí. Zrady ideálů, na které všichni čarodějové Společenství přísahali. Zrady, za kterou následuje spravedlivá odplata, a i takové, která zůstává – prozatím – bez trestu.

 

Čtěte recenzi na knihu Sonea: Čarodějova zrada v Beletriofilu!

Nahlédnout do Sonea: Čarodějova zrada Nahlédnout do Sonea: Čarodějova zrada

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sonea: Čarodějova zrada do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sonea: Čarodějova zrada.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sonea: Čarodějova zrada (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sonea: Čarodějova zrada bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 

Další díly ke knize Sonea: Čarodějova zrada

 
 

S Sonea: Čarodějova zrada doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé