Audio CD: Songs About Love (Live) - CD

Kód: 5615826

Úplný název:

Audio CD: Songs About Love (Live) - CD (Sanchez Yvonne):

Autor a popis:

Sanchez Yvonne, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
315 Kč (372 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Fenomenální zpěvačka s kubánsko-polskou krví Yvonne Sanchez přichystala k vydání již třetí album, jednoduše a výstižně nazvané Songs About Love Live. Zpívá na něm s láskou a o lásce, o citech starých jako lidstvo, ale zároveň se vypravila do nových světů.
Zatímco úspěšná deska My Garden (2008) představovala bohatě aranžovaný autorský výlet do pop-jazzových hájemství, tentokrát se Yvonne vrátila převážně ke standardům. Ovšem úplně jinak než na debutu Invitation (2002), natočeném s doprovodem jazzového comba. Zvolila totiž průzračnou, komorní podobu písní, interpretovaných jen za doprovodu kytary. O to víc vynikne Yvonnin výjimečný, dráždivě zastřený a přitom výrazově bohatý hlas i osobitý feeling. Krom evergreenů jako Bucharachův „The Look Of Love“, Porterův „Night And Day“ nebo uhrančivá bossa nova „Corcovado“ ze zpěvníku Antonia Carlose Jobima, zařadila Yvonne i dvě autorské písně. Fungují jako vítané tvůrčí oživení i příslib dalšího zajímavého vývoje zpěvačky.
K příjemné atmosféře desky přispělo i šťastné rozhodnutí točit živě, v souznění s publikem a tudíž beze stop studiového chladu.
Jako muzikantského partnera si Yvonne vybrala virtuózního a vnímavého brazilského kytaristu Pedra Taglianiho. Znají se dostatečně dlouho, Tagliani se podílel už na My Garden a vystoupil s Yvonne na řadě koncertů, ať již s kapelou nebo v duu. Vzájemné pochopení je z muziky cítit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Songs About Love (Live) - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Songs About Love (Live) - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Songs About Love (Live) - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Songs About Love (Live) - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Songs About Love (Live) - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Songs About Love (Live) - CD