Soptíci - Jak pomoct dětem se zvládáním zlosti

Kód: 7387709

Úplný název:

Soptíci - Jak pomoct dětem se zvládáním zlosti (Pudney Warwick, Whitehouse Éliane): Jak pomoct detem se zvládáním zlosti

Autor a popis:

Pudney Warwick, Whitehouse Éliane, Triton, 272 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
192 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Zlost patří k přirozeným lidským emocím. Mnozí lidé však mají s jejím zvládáním potíže a škodí tím sobě i svému okolí. Proto je jedním z největších vkladů do života naučit děti již odmalička zlost rozpoznávat, přijímat a zvládat či pozitivně projevovat. Tato přehledná a srozumitelná kniha nabízí praktické rady, aktivity, dotazníky, cvičení i krátké pohádky a básničky, které kromě pedagogů a pracovníků pomáhajících profesí využijí především rodiče při výchově malých vznětlivých „soptíků“.

Warwick Pudney
novozélandský sociální ekolog a vztahový terapeut. Už 25 let se věnuje terapeutické práci s rodinami, dvojicemi, chlapci a muži. Specializuje se na témata zlosti, zneužívání, rodičovské výchovy a otcovství. Přednáší na Univerzitě v Aucklandu (AUT) a pořádá vzdělávací workshopy a kurzy.

Éliane Whitehouseová
novozélandská pedagožka, psychologická poradkyně a psychoterapeutka se zaměřením na rodinné vztahy. Pořádala kurzy „spokojeného rodičovství“ a vydala několik knížek pro děti. Společně s Warwickem Pudneyem napsala několik knih o dětské zlosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Soptíci - Jak pomoct dětem se zvládáním zlosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Soptíci - Jak pomoct dětem se zvládáním zlosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Soptíci - Jak pomoct dětem se zvládáním zlosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Soptíci - Jak pomoct dětem se zvládáním zlosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Soptíci - Jak pomoct dětem se zvládáním zlosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Soptíci - Jak pomoct dětem se zvládáním zlosti