Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení

Kód: 7478007

Úplný název:

Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení (Šmídová Miroslava):

Autor a popis:

Šmídová Miroslava, Wolters Kluwer, 244 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
243 Kč (301 Kč)
  / ks  
koupit
 

V souladu s právem Evropského společenství je v České republice upravena problematika bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v zákoníku práce (zejména části páté), v zákoně č. 309/2006 Sb., kterým se upravují další požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v pracovněprávních vztazích a o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při činnosti nebo poskytování služeb mimo pracovněprávní vztahy, ve znění pozdějších předpisů, a v prováděcích nařízeních vlády k těmto dvěma zákonům vydaných.

Přetrvávají vyhlášky vydané v minulosti Českým úřadem bezpečnosti práce, resp. ve spolupráci s Českým báňským úřadem.

Pro problematiku hygieny práce jsou v publikaci uvedena tři základní nařízení vlády; u nařízení vlády č. 361/2007 Sb., ve znění pozdějších předpisů (včetně novelizace provedené nařízením vlády č. 9/2013 Sb.), je publikováno znění důležitých příloh; u nařízení vlády č. 272/2011 Sb. je vloženo znění všech čtyř příloh.

Čtenáři ocení provedení aktualizace předpisů uvedených pod čarou (provedeno tučně kurzívou). Opravy a doplnění předpisů je provedeno k datu 1. února 2013. U problematiky vyhrazených technických zařízení jsou v závěru kapitoly II. zařazeny tabulky vyjadřující rozdělení kompetencí mezi inspekcí práce a Technickou inspekcí ČR.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení