Současná paleo dieta - Zhubněte a zlepšete si zdraví stravou, na kterou jsme geneticky nap

Kód: 2492509

Úplný název:

Současná paleo dieta - Zhubněte a zlepšete si zdraví stravou, na kterou jsme geneticky nap (Cordain Loren):

Autor a popis:

Cordain Loren, Ikar, 304 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Zhubněte a zlepšete si zdraví stravou, na kterou jsme geneticky naprogramováni Stále jsme geneticky uzpůsobení ke stravě, jakou konzumovali lovci a sběrači. Seznámíte se se základy paleo diety a dozvíte se, jak nás civilizace přinutila odchýlit se od naší původní stravy a přinesla nám zdravotní potíže. Druhá část knihy napoví, jakým způsobem a kolik můžete zhubnout a jak lze stravou předcházet nemocem a léčit je. Ve třetí části najdete vše, co potřebujete vědět o paleo dietě - včetně jídelníčků a přes 100 vynikajících paleo receptů. To je na „pravěké“ dietě nejlepší - budete jíst chutně, cítit se výborně a ještě zhubnete!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Současná paleo dieta - Zhubněte a zlepšete si zdraví stravou, na kterou jsme geneticky nap do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Současná paleo dieta - Zhubněte a zlepšete si zdraví stravou, na kterou jsme geneticky nap.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Současná paleo dieta - Zhubněte a zlepšete si zdraví stravou, na kterou jsme geneticky nap (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Současná paleo dieta - Zhubněte a zlepšete si zdraví stravou, na kterou jsme geneticky nap bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Současná paleo dieta - Zhubněte a zlepšete si zdraví stravou, na kterou jsme geneticky nap doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Současná paleo dieta - Zhubněte a zlepšete si zdraví stravou, na kterou jsme geneticky nap