Soumrak impéria - Tragédie na Mayerlingu a konec dynastie Habsburků

Kód: 9069962

Úplný název:

Soumrak impéria - Tragédie na Mayerlingu a konec dynastie Habsburků (King Greg, Wilsonová Penny): Tragédie na Mayerlingu a konec Habsburků

Autor a popis:

King Greg, Wilsonová Penny, Bourdon, 300 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
247 Kč (346 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

K čemu skutečně došlo ráno 30. ledna 1889 v zasněženém loveckém zámečku?
Rudolf a Mary uvízli v osidlech nebezpečně rozehrané, smrtící partie a mnoho z jejich spoluhráčů – včetně baronky Heleny Vetserové a Marie Larischové – přispělo k tragickému vyústění závažnou, ba i děsivou měrou.
Ačkoliv nikdo nemůže s jistotou říci, co se tehdy přesně odehrálo v Rudolfově ložnici, věříme, že naše rekonstrukce událostí je správná, v souladu s fakty, podpořena psychologickou analýzou a posílena dalšími, dříve přehlédnutými forenzními důkazy. Závěry, které takto vycházejí najevo, jsou občas překvapivé, možná dokonce šokující.
Za cukrátkovým závojem romantismu se skrývá příběh ještě dramatičtější než samotná legenda, která zůstává jeho věrnou průvodkyní již více než sto let.
Mayerling je příběhem jednoho milostného poměru a dvou poraněných bytostí, které se na zářivém jevišti imperiální Vídně rozhodly spáchat strašlivou folie a deux. Greg King je také spoluautorem (společně se Sue Woolmansovou) knihy Vražda Arcivévody, jež vyšla v nakladatelství Bourdon na jaře roku 2017.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Soumrak impéria - Tragédie na Mayerlingu a konec dynastie Habsburků do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Soumrak impéria - Tragédie na Mayerlingu a konec dynastie Habsburků.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Soumrak impéria - Tragédie na Mayerlingu a konec dynastie Habsburků (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Soumrak impéria - Tragédie na Mayerlingu a konec dynastie Habsburků bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Soumrak impéria - Tragédie na Mayerlingu a konec dynastie Habsburků doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Soumrak impéria - Tragédie na Mayerlingu a konec dynastie Habsburků