Soumrak moci - Z prezidentských paláců k bitevním polím

Kód: 7429529

Úplný název:

Soumrak moci - Z prezidentských paláců k bitevním polím (Naím Moisés): Od prezidentských palácu k bitevním polím

Autor a popis:

Naím Moisés, Vyšehrad, 256 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
238 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Známý ekonom, někdejší jihoamerický politik, politolog, bývalý editor časopisu Foreign Affairs Moisés Naím opět předkládá mimořádně aktuální knihu, jejíž četba je stejně strhující jako užitečná a mnohdy překvapivá. Vysvětluje, proč získat moc je dnes snazší, ale vykonávat ji obtížnější. Prezidenti, výkonní ředitelé ve finančních službách a ropných společnostech, mezinárodní náboženští vůdcové i politici nadále třímají v rukou značnou moc, ale ne už takovou jako jejich předchůdci. Ti, kdo dnes stojí v popředí, čelí většímu počtu problémů, konkurentů a omezení ve formě občanského aktivismu, globálních trhů a všudypřítomných médií. Rozpad moci uvolnil v globálním měřítku prostor pro nové záměry, podniky, hlasy i možnosti, ale obsahuje v sobě také velký potenciál nestability.

Naím soudí, že dnes jsme zranitelnější vůči špatným teoriím a špatným vůdcům, a rozhodně doporučuje diskutovat nikoli o tom, kdo nebo co je „jednička“, ale co se děje uvnitř dotyčných národů, politických hnutí, obchodních společností a náboženství.

„Kniha Soumrak moci změní způsob, jakým čtete zprávy, jakým uvažujete o politice, i to, jak se díváte na svět.“ – Bill Clinton
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Soumrak moci - Z prezidentských paláců k bitevním polím do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Soumrak moci - Z prezidentských paláců k bitevním polím.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Soumrak moci - Z prezidentských paláců k bitevním polím (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Soumrak moci - Z prezidentských paláců k bitevním polím bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Soumrak moci - Z prezidentských paláců k bitevním polím doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Soumrak moci - Z prezidentských paláců k bitevním polím