Soumrak nad Babylonií

Kód: 7303286

Úplný název:

Soumrak nad Babylonií (Frank J. Suzanne):

Autor a popis:

Frank J. Suzanne, Domino, 411 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
206 Kč (257 Kč)
  / ks  
koupit
 

Chloe dostala do vínku zvláštní dar: za určitých okolností dokáže projít trhlinou v čase do doby, kterou její současníci znají jen z učebnic dějepisu. Mimořádné schopnosti se však mohou stát i prokletím, poněvadž si místo nemůže zvolit a návrat do současnosti není vůbec snadný.
A tak se stalo, že Chloe musí bojovat o život v mokřinách mezi řekami Eufrat a Tigrid. Na pokraji smrti pak nalezne spásu za branami prastarého města Uru. Díky své přátelské povaze si získá řadu přátel, táž vlastnost však vzbudí nelibost zastánců neměnných pořádků. Patří k nim i vlivní astrologové, jimž postavení nebeských těles napoví, jak se nepohodlné cizinky zbavit - rozhněvaní bohové údajně požadují lidskou oběť, nejlépe přitažlivou mladou ženu.
Ve vykonavateli strašlivého rozsudku Chloe naštěstí včas pozná svou osudovou lásku, již několikrát ztracenou při pouti časem. Společně se vydávají na úmornou cestupo mezopotamských městských státech, v jejímž cíli na ně čeká tajemné město Bab-ili, budoucí Babylon. Jejich poutavý příběh se odvíjí na pozadí slavné éry dějin, která se zde podobá předivu napínavých příběhů a v níž se historické osobnosti stávají bytostmi z masa a kostí. Snad proto, že se lidská povaha i přes propast času podstatněji nemění...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Soumrak nad Babylonií do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Soumrak nad Babylonií.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Soumrak nad Babylonií (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Soumrak nad Babylonií bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Soumrak nad Babylonií doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány