Soupis historických a uměleckých památek v politickém okresu Litoměřice, díl I., Město Lit

Kód: 8689079

Úplný název:

Soupis historických a uměleckých památek v politickém okresu Litoměřice, díl I., Město Lit (Luksch Vinzenz):

Autor a popis:

Luksch Vinzenz, Artefactum, 488 stran, jazyk - čeština, nemčina, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
266 Kč (360 Kč)
  / ks  
koupit
 

V pořadí již čtvrtá edice rukopisu Soupisu památek historických a uměleckých připraveného v rámci společného projektu Archeologické komise ČAVU a Společnosti pro podporu německé vědy, umění a literatury v Čechách. Autorem této litoměřické uměleckohistorické topografie napsané v prvních dvou desetiletích 20. století je zdejší kanovník, církevní historik a konzervátor památkové péče Vinzenz Luksch.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Soupis historických a uměleckých památek v politickém okresu Litoměřice, díl I., Město Lit do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Soupis historických a uměleckých památek v politickém okresu Litoměřice, díl I., Město Lit.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Soupis historických a uměleckých památek v politickém okresu Litoměřice, díl I., Město Lit (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Soupis historických a uměleckých památek v politickém okresu Litoměřice, díl I., Město Lit bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Soupis historických a uměleckých památek v politickém okresu Litoměřice, díl I., Město Lit doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Soupis historických a uměleckých památek v politickém okresu Litoměřice, díl I., Město Lit