Soupis památek historických a uměleckých v Království českém od pravěku do polovice 19. st

Kód: 2380141

Úplný název:

Soupis památek historických a uměleckých v Království českém od pravěku do polovice 19. st (Mareš František, Sedláček Jan):

Autor a popis:

Mareš František, Galerie Nahoře, 384 stran, jazyk - čeština, 1999

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
357 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
 

Soupis památek historických a uměleckých v Království českém od pravěku do počátku 19. století Sv. 38. Politický okres Prachatický.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Soupis památek historických a uměleckých v Království českém od pravěku do polovice 19. st do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Soupis památek historických a uměleckých v Království českém od pravěku do polovice 19. st.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Soupis památek historických a uměleckých v Království českém od pravěku do polovice 19. st (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Soupis památek historických a uměleckých v Království českém od pravěku do polovice 19. st bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Soupis památek historických a uměleckých v Království českém od pravěku do polovice 19. st doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Soupis památek historických a uměleckých v Království českém od pravěku do polovice 19. st