Špalíček výletů pro každý den jeden 4. - 365 tipů pro každý den v roce jeden

Kód: 8689961

Úplný název:

Špalíček výletů pro každý den jeden 4. - 365 tipů pro každý den v roce jeden (Soukup Vladimír, David Petr):

Autor a popis:

Soukup Vladimír, David Petr, S & D Nakladatelství, 432 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
343 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Ke třem Špalíčkům výletů po Čechách, Moravě a Slezsku přibývá čtvrtý svazek 365 tipů - pro každý den v roce jeden. Nabídka pěkných míst. která si zaslouží naši pozornost, ani tímto svazkem dnes již oblíbené edice průvodců nekončí – stále je z čeho vybírat. A tak se ve výběru objeví jak místa známá a vyhlášená. tak unikáty a třeba i trochu utajené přírodní skvosty. Prostor dostávají místa, která nabízejí atraktivní program pro rodinné kolektivy (IQlandia v Liberci), nové zajímavé expozice (první horolezecké muzeum v Adršpachu) i velká překvapení (Hradiště Semín pod Troskami), pohádková místa (Pohádková vesnička Podlesíčko v Podlesí na Vysočině či Rumcajsova jeslyně na vrchu Brada u Jičína), místa, kde si užijeme i trochu adrenalinu (Beskydské nebe ve Frenštátu pod Radhoštěm, via ferrata na Kočičáku v Jizerských horách). Nechybějí ani tipy do blízkého „přeshraničí“. U každého výletu je uveden soubor praktických informací – otevírací doby, parkování, možnosti ubytování, stravování, další služby, zajímavé akce.Tradiční součástí knížky jsou vstupenky a poukázky, jejichž celková hodnota převyšuje cenu knihy. Jejich platnost je do 31.12.2020.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Špalíček výletů pro každý den jeden 4. - 365 tipů pro každý den v roce jeden do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Špalíček výletů pro každý den jeden 4. - 365 tipů pro každý den v roce jeden.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Špalíček výletů pro každý den jeden 4. - 365 tipů pro každý den v roce jeden (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Špalíček výletů pro každý den jeden 4. - 365 tipů pro každý den v roce jeden bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Špalíček výletů pro každý den jeden 4. - 365 tipů pro každý den v roce jeden doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Špalíček výletů pro každý den jeden 4. - 365 tipů pro každý den v roce jeden