Audio CD: Španělsko - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD+DVD

Kód: 4205140

Úplný název:

Audio CD: Španělsko - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD+DVD (kol.):

Autor a popis:

Popron Média, 0 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
47 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 30.6.2017 dopoledne. 
 

CD: "Průvodce Španělskem"
Nejznámějšími místy ve Španělsku nás provede zvuková nahrávka s originální zvukovou i hudební kulisou. Poutavé vyprávění plné zajímavých informací podbarvují autentické zvuky prostředí. CD poskytuje skvělou zábavu, dokonalý posluchačský zážitek a otevírá prostor pro cestovatelskou fantazii a představivost. To nejdůležitější o Španělsku se dozvíme při poslechu zvukového průvodce. Barcelona, Madrid, Ibiza, Costa Brava, Kanárské ostrovy a další destinace. Důležitá historická data, nejvýznamnější stavby a umělecká díla, turistické zajímavosti a jedinečná zvuková atmosféra.

CD: "8 pohádek z celého světa"
1. Čaroděj se sedmi prsty a diamantový zub * 2. Bílý kůň * 3. Tři malá lvíčata * 4. Na východ od Slunce a na západ od Měsíce * 5. Pán medvědů * 6. Jak Masako dostala hvězdu * 7. Chytrý Ali * 8. Modré Vánoce

DVD: "Španělská kuchyně"
Pojďte s námi na kulinářskou fiestu na jih Španělska. V zemi, odkud pochází to jediné pravé sherry, se občerstvíme chuťovkami tapas a ochutnáme tradiční španělský rýžový pokrm - paelu. Poznáme tajemství přípravy sušené šunky serrano i marinovaných oliv. Naučíme se vařit studenou polévku z rajčat gazpacho a na večeři po býčích zápasech si dáme oblíbené jídlo toreádorů - rabo de toro.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Španělsko - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD+DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Španělsko - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD+DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Španělsko - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD+DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Španělsko - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD+DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Španělsko - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD+DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Španělsko - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD+DVD