Španělsko-český, česko-španělský kapesní slovník ...nejen na cesty

Kód: 8747139

Úplný název:

Španělsko-český, česko-španělský kapesní slovník ...nejen na cesty (kol.):

Autor a popis:

Kol., Lingea, 800 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
129 Kč (189 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Slovník malý velikostí, ale velký rozsahem. To je základní charakteristika oblíbeného slovníku, který patří k nejrozsáhlejším kapesním slovníkům na českém trhu. Hesla jsou vybrána a zpracována tak, aby obsahovala slovní zásobu, kterou skutečně můžete v běžném životě použít.

V přílohách najdete kromě stručného přehledu gramatiky i několik desítek stran konverzačních obratů z mnoha různých oblastí. Na cestách určitě oceníte tematické okruhy zaměřené na cestování autem, hromadnou dopravou či letadlem, hledání ubytování, vyplňování dotazníků nebo třeba časté veřejné nápisy.

Na obálce je kromě orientačních mapek pro příslušné země i mnoho dalších užitečných informací – kontakty na české ambasády v zahraničí, krizová telefonní čísla v různých zemích atd.

35 000 hesel
43 000 významů
3 000 frází
Konverzace a fráze
Přehled gramatiky
Jednotky a míry
Orientační mapky
Důležité adresy a telefony 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Španělsko-český, česko-španělský kapesní slovník ...nejen na cesty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Španělsko-český, česko-španělský kapesní slovník ...nejen na cesty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Španělsko-český, česko-španělský kapesní slovník ...nejen na cesty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Španělsko-český, česko-španělský kapesní slovník ...nejen na cesty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Španělsko-český, česko-španělský kapesní slovník ...nejen na cesty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Španělština

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Španělština / Španělsko-český, česko-španělský kapesní slovník ...nejen na cesty