Španělsko - jazykový průvodce (španělština, katalánština, baskičtina, galicijština)

Kód: 8747164

Úplný název:

Španělsko - jazykový průvodce (španělština, katalánština, baskičtina, galicijština) (kol.): Jazykový pruvodce

Autor a popis:

Lingea, 512 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
268 Kč (389 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Ve zcela výjimečném jazykovém průvodci na cesty po Španělsku najdete kromě španělštiny i další tři jazyky, kterými se zde hovoří a zároveň jsou i úředními jazyky. Jedná se o katalánštinu, baskičtinu a galicijštinu. Katalánštinu využijete například v Barceloně či na Baleárských ostrovech. V Baskicku se už na první pohled setkáte s tajemnou baskičtinou v podobě dvojjazyčných veřejných nápisů. Galicijštinu uslyšíte na severozápadě země, mluví jí zde téměř 3 miliony lidí. Pro každý jazyk uvádíme i stručný přehled gramatiky, u baskičtiny a galicijštiny se jedná o první takový přehled a jazykovou příručku u nás.

Věříme, že vám tato příručka zpříjemní poznávání vzdálených zemí, života a tradic jejich obyvatel. I pár slovíček a frází vyřčených v jazyce místních obyvatel navodí srdečnou atmosféru, usnadní komunikaci i řešení nouzových situací. Užijte si návštěvu těchto zemí!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Španělsko - jazykový průvodce (španělština, katalánština, baskičtina, galicijština) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Španělsko - jazykový průvodce (španělština, katalánština, baskičtina, galicijština).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Španělsko - jazykový průvodce (španělština, katalánština, baskičtina, galicijština) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Španělsko - jazykový průvodce (španělština, katalánština, baskičtina, galicijština) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Španělsko - jazykový průvodce (španělština, katalánština, baskičtina, galicijština) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Španělsko - jazykový průvodce (španělština, katalánština, baskičtina, galicijština)