Španělština slovníček

Kód: 8747169

Úplný název:

Španělština slovníček (kol.): ..nejen pro zacátecníky

Autor a popis:

Lingea, 640 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
109 Kč (159 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Zcela nový kapesní španělsko-český a česko-španělský slovník, ve kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné španělštiny. Oceníte ho nejen na cestách a při práci, ale i při studiu jazyka ve škole nebo jazykovém kurzu. Pomůže Vám domluvit se a poradit si v každodenních situacích, přesněji se vyjadřovat a lépe komunikovat.
Hesla i překlady jsme pečlivě vybírali tak, abyste ve slovníku našli nejčastěji užívaná slova a obraty, a to jak spisovné (včetne hovorových), tak i nespisovné. Vycházeli jsme při tom z nejnovějších španělských výkladových slovníků (Diccionario de la Real Academia Espanola, Diccionario de Salamanca, Clave, Gran Diccionario de Uso del Espanol Actual aj.). Místo mnohých, dnes již zcela nepoužívaných či zastaralých výrazů vám náš slovník nabízí naopak množství nových pojmů a termínů rozšířených v poslední době.
Aby se se slovníkem pracovalo co nejlépe, přidali jsme k heslům kromě samotných překladů další doplňkové informace. Upřesňující poznámky a stylové příznaky pomohou vybrat nejvhodnější výraz. Množství ustálených obratů, příkladů a vazeb zase napoví, jak slovo nebo spojení nejlépe užít ve větě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Španělština slovníček do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Španělština slovníček.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Španělština slovníček (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Španělština slovníček bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Španělština slovníček doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky