Spartak, Octavia, Felicia - historie, vývoj, technika, sport

Kód: 2473016

Úplný název:

Spartak, Octavia, Felicia - historie, vývoj, technika, sport (Tuček Jan): Historie, vývoj, technika, sport

Autor a popis:

Tuček Jan, Grada, 224 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
280 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace připomíná dnes už legendární řadu osobních automobilů Škoda klasické koncepce vyráběnou v letech 1955 až 1971. Jejím prvním členem byl vůz Škoda 440 dodnes známý pod jménem Spartak, které nesl jeden z prototypů. Text a početné ilustrace čtenáři přiblíží vývoj a postupné proměny automobilů Škoda 440, 445, 450, Octavia, Octavia Super, Octavia Touring Sport, Octavia Combi, Felicia a Felicia Super, až po poslední model Octavia Combi ročníku 1971. Zmíněny jsou i montáže vozů této řady v zahraničí a lokální výroba u nás téměř neznámých automobilů stavěných na upravených podvozcích typu Octavia Combi, modelů Trekka na Novém Zélandu a Skopak v Pákistánu. Samostatná kapitola je věnována sportovnímu nasazení vozů Škoda klasické koncepce doma i v zahraničí. Kniha je doplněna barevnou přílohou s kopiemi dobových prospektů, tabulkami technických dat jednotlivých typů a přehledem jejich produkce.

Nahlédnout do Spartak, Octavia, Felicia - historie, vývoj, technika, sport Nahlédnout do Spartak, Octavia, Felicia - historie, vývoj, technika, sport

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Spartak, Octavia, Felicia - historie, vývoj, technika, sport do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Spartak, Octavia, Felicia - historie, vývoj, technika, sport.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Spartak, Octavia, Felicia - historie, vývoj, technika, sport (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Spartak, Octavia, Felicia - historie, vývoj, technika, sport bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Spartak, Octavia, Felicia - historie, vývoj, technika, sport doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Fotografie

 
Knihkupectví / Umění / Fotografie / Spartak, Octavia, Felicia - historie, vývoj, technika, sport