Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické

Kód: 7387014

Úplný název:

Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické (Fischer Slavomil, Škoda Jiří): Edukace a rozvoj osob se somatickým, psychickým a sociálním znevýhodnením

Autor a popis:

Fischer Slavomil, Škoda Jiří, Triton, 208 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
170 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace uvádí čtenáře do vědního oboru speciální pedagogika, a to zejména do důležitých okruhů problémů, které jsou jejím předmětem. Jsou zde proto diskutována nejprve základní teoretická východiska, akcentující stávající trendy speciální pedagogiky, a dále jsou pak rozebírány vybrané základní problémy speciálně pedagogické praxe.

Knížka je určena širšímu okruhu čtenářů. Využije ji každý, kdo potřebuje získat základní přehled o speciální pedagogice jako vědním oboru. Text je připraven pro posluchače učitelských i neučitelských oborů na vysokých školách. Je sestaven tak, aby mohl být využit i pedagogickými pracovníky specializovaných institucí, poraden, ústavů, apod., kteří se na výchově a vzdělávání již podílejí.

Nahlédnout do Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické Nahlédnout do Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické