Spící panna

Kód: 7303536

Úplný název:

Spící panna (Deaver Jeffery):

Autor a popis:

Deaver Jeffery, Domino, 204 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
 

Agentka Kathryn Danceová, odbornice na kinezickou analýzu, dokáže odhadnout lež a vytušit myšlenkové pochody vyšetřovaného s takovou jistotou, že si vysloužila i uznání věhlasného newyorského kriminalisty Lincolna Rhyma. Nyní Danceová řeší závažný případ v rodné Kalifornii: Daniel Pell, několikanásobný vrah, jenž dokáže ostatním snadno vnutit svou vůli, utekl pomocí geniálního triku z vězení a začíná realizovat svůj zrůdný plán.
Chce-li Kathryn Danceová dopadnout Pella dříve, než zmaří další životy, musí získat ke spolupráci lidi z jeho minulosti: trojici žen, které žily pod jeho sadistickou vládou v sektě, a zejména malou holčičku přezdívanou Spící panna. Ta byla jediným člověkem, kterému se podařilo přežít, když Pell ve svém běsnění povraždil celou jednu rodinu.
Podaří se Pellovi, tomuto velmistrovi v manipulaci s okolím, realizovat své hrůzné záměry? Anebo zvítězí pronikavý úsudek a dokonalý pozorovací talent Kathryn Danceová a jejích kolegů? Na to si, jak je už u Jefferyho Deavera obvyklé, budeme muset počkat až do úplně poslední stránky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Spící panna do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Spící panna.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Spící panna (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Spící panna bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Spící panna doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi