Spiknutí holokaustu - Mezinárodní politika genocidy

Kód: 8752536

Úplný název:

Spiknutí holokaustu - Mezinárodní politika genocidy (Perl William): Mezinárodní politika genocidy

Autor a popis:

Perl William, Bodyart Press, 250 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Pečlivé posouzení materiálů holocaustu, které byly publikovány dosud žijícími učenci a veřejný úžas nad otázkami: Jak mohlo k této tragedii vůbec dojít? Jak mohlo být možné celosvětové zhroucení hodnot? Proč byl holocaust tak příšerně úspěšný? Tyto klíčové otázky jsou plně zodpovězeny v této knize. Kombinace existujících výzkumů s dříve neznámými nálezy přivedla Dr. Perla k nevyhnutelnému přesvědčení, že to nebyla lhostejná nečinnost světových mocností, která udělala holocaust a konečné řešení tak tragicky účinné. Autor používá rozsáhlou dokumentaci, která přesvědčivě dokazuje, že to byly promyšlené akce části mnoha národů, které udržovaly miliony těch, kteří byli určeni pro zavraždění a věznění v nepřátelské Evropě. Tyto promyšlené akce nezvratně ukazují, že jsou výsledkem spiknutí jednotlivých vlád a rovněž tak na spiknutí mezi vládami. Je zde také souhrnná analýza politik holocaustu u mocností, kterým dosud byla věnována relativně malá pozornost a nebyla prokázána jejich vina: Švýcarsko, Sovětský svaz, Latinská Amerika a Mezinárodní červený kříž. Spiknutí holocaustu vlévá šokující nové světlo na spiknutí a tajné akce světových mocností, které účinně podpořily programy nacistické genocidy. Po přečtení této knihy změníte své názory na mnoho národů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Spiknutí holokaustu - Mezinárodní politika genocidy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Spiknutí holokaustu - Mezinárodní politika genocidy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Spiknutí holokaustu - Mezinárodní politika genocidy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Spiknutí holokaustu - Mezinárodní politika genocidy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Spiknutí holokaustu - Mezinárodní politika genocidy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Spiknutí holokaustu - Mezinárodní politika genocidy