Společenské vědy pro SŠ 3.díl - Průvodce pro učitele k učebnicové sadě

Kód: 7358165

Úplný název:

Společenské vědy pro SŠ 3.díl - Průvodce pro učitele k učebnicové sadě (Drnek M.): Pruvodce pro ucitele

Autor a popis:

Drnek M. a kolektiv, didaktis, 192 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
719 Kč (799 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

V současné době redakce nakladatelství začala s přípravou již třetího dílu učebnicové sady Společenské vědy pro střední školy. Stejně jako předchozí tituly bude i tentokrát sadu tvořit komplexní celek o třech částech: učebnice, pracovní sešit a metodický průvodce pro učitele. Struktura a provedení sady naváže na pedagogy oceňované a pozitivně přijaté předchozí dva díly, které do českého školství zavedly inovativní a ucelený pohled na společenské vědy. Při tvorbě třetího dílu opět respektujeme aktuální stav kurikulárních dokumentů a učební sada bude odpovídat obsahu Rámcových vzdělávacích programů pro střední odborné vzdělávání a pro gymnázia a naplňovat požadavky vyplývající z Katalogů požadavků zkoušek společné části maturitní zkoušky (vyšší i nižší úroveň obtížnosti). Témata třetího dílu seznámí žáky zejména s problematikou práva a právní vědy a s otázkami ekonomiky a ekonomického života jedince. Představena tedy bude základní terminologie práva (tematický celek Základy práva) a její aplikace, se kterou se žáci mohou setkat i v každodenním životě např. ve formě vlastnického, pracovního či rodinného práva (tematické celky Soukromé právo, Veřejné právo). Druhá polovina učební sady je věnována ekonomice a ekonomickému životu společnosti. Žáci budou seznámeni se hlavními pojmy mikro a makro ekonomické terminologie (tematické celky Ekonomický život společnosti a Stát a ekonomika) a s ekonomickým komentářem života jedince ve společnosti (tematický celek Ekonomika a my).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Společenské vědy pro SŠ 3.díl - Průvodce pro učitele k učebnicové sadě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Společenské vědy pro SŠ 3.díl - Průvodce pro učitele k učebnicové sadě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Společenské vědy pro SŠ 3.díl - Průvodce pro učitele k učebnicové sadě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Společenské vědy pro SŠ 3.díl - Průvodce pro učitele k učebnicové sadě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Společenské vědy pro SŠ 3.díl - Průvodce pro učitele k učebnicové sadě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Společenské vědy pro SŠ 3.díl - Průvodce pro učitele k učebnicové sadě