Společenské zvíře - Skryté zdroje lásky, charakteru a úspěchu

Kód: 7390288

Úplný název:

Společenské zvíře - Skryté zdroje lásky, charakteru a úspěchu (Brooks David): Skryté zdroje lásky, charakteru a úspechu

Autor a popis:

Brooks David, Omega, 416 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Americký novinář a komentátor David Brooks již dlouho s nebývalým přehledem a rázností zkoumá způsob, jakým žijeme. Kniha boří zažité definice úspěchu a předkládá nám vizi kultury založené na důvěře a pokoře. V knize Společenský tvor rozebírá lidskou komunikaci a ukazuje, že společně toho dokážeme více. Najdeme zde působivé myšlenkové dobrodružství, příběh o úspěchu a také obhajobu pokroku. Po přečtení této knihy ji britský premiér David Cameroon doporučil všem členům svého kabinetu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Společenské zvíře - Skryté zdroje lásky, charakteru a úspěchu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Společenské zvíře - Skryté zdroje lásky, charakteru a úspěchu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Společenské zvíře - Skryté zdroje lásky, charakteru a úspěchu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Společenské zvíře - Skryté zdroje lásky, charakteru a úspěchu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Společenské zvíře - Skryté zdroje lásky, charakteru a úspěchu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Společenské zvíře - Skryté zdroje lásky, charakteru a úspěchu