Společenství vlatníků bytových jednotek 2011

Kód: 7317089

Úplný název:

Společenství vlatníků bytových jednotek 2011 (kol.): Byty a nebytové prostory vzorové smlouvy, revize technických zarízení...

Autor a popis:

Kocourek Jiří, Čermák Jaroslav, Peštulka Jaroslav, EUROUNION, 448 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
328 Kč (440 Kč)
  / ks  
koupit
 

Aktualizované vydání knihy Společenství vlastníků bytových jednotek 2011 je určeno především pro členy výboru "Společenství vlastníků jednotek", účetní těchto společenství, vlastníky bytových jednotek a spoluvlastníky nebytových prostor v rámci SVJ, pracovníky správních firem jakož i pro všechny zájemce o danou tématiku.

Originalita zpracování spočívá především v komplexním pojetí autorského díla, zcela zaměřeného na problematiku Společentví vlastníků jednotek.

Kniha se skládá ze tří základních částí:
V první části je zařazena právní úprava bytů a nebytových prostor, včetně vzorových stanov SVJ. Změny od posledního vydání spočívají v aktualizaci publikovaných právních předpisů v důsledku vydaných novel, v doplnění aktuální judikaturou a v aktualizaci poznámek v publikované části občanského zákoníku ke způsobu stanovování nájemného z bytu. Zárveň bylapublikace doplněna zcela novým nařízení vlády č. 91/2010 Sb., o podmínkách požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv.

Druhá část rozpracovává problematiku bezpečnosti práce, požární ochrany, údržby a revize technických zařízení SVJ.(Ve druhé části se aktualizace týkají především vnějších vlivů dle ČSN 33 2000-3 (příloha A, B a C), provádení kontrol a revizí elektrických spotřebičů, kontroly žebříků, příklady osnov školení běžného zaměstnance společenství vlastníků, nové tabulky rizik. Nové zařazena je kapitola "Pracovní úrazy".) Třetí část obsahuje téma účetnictví a daní ve společenství, především způsob vedení účetnictví a daňové povinnosti SVJ. (Změny ve třetí části jsou v aktualizaci vyhlášky č. 504/2002 Sb., kde došlo k rozšíření části Daňové povinnosti SVJ a k zahrnutí variabilního pohledu na vlastnictví dlouhodobého majetku SVJ.) Znalost publikace chrání členy výboru SVJ, ale i vlastníky jednotek před případným řízením ve věci náhrady škody a zároveň jim umožní kvalifikovaně řešit individuální požadavky vlastníků jednotek ve věci užívání společných prostor.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Společenství vlatníků bytových jednotek 2011 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Společenství vlatníků bytových jednotek 2011.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Společenství vlatníků bytových jednotek 2011 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Společenství vlatníků bytových jednotek 2011 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Společenství vlatníků bytových jednotek 2011 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Společenství vlatníků bytových jednotek 2011