Spolupráce, partnerství a participace v místní veřejné správě

Kód: 7419067

Úplný název:

Spolupráce, partnerství a participace v místní veřejné správě (Čermák Daniel, Kostelecký Tomáš, Patočková Věra, Stachová Jana, Vajdová Zdenka, Vobecká Jana): Význam, praxe, príslib

Autor a popis:

Čermák Daniel, Vobecká Jana, SLON, 182 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
186 Kč (270 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha Spolupráce, partnerství a participace v místní veřejné správě je vyústěním dlouhodobé práce týmu Lokálních a regionálních studií v Sociologickém ústavu AV ČR. Členové týmu zkoumali na lokální a regionální úrovni procesy spolupráce, partnerství a participace v místní veřejné správě z mnoha různých perspektiv.

Čtenáři se dozví, kdo je hybatelem těchto procesů, jaký je jejich přínos pro místní rozvoj, jaké obtíže jsou spojeny s realizací zmiňovaných procesů a také jak na ně nahlížejí místní aktéři z řad občanů, nestátního neziskového sektoru, soukromého sektoru a místní veřejné správy. K získání těchto poznatků uskutečnili autoři řadu dílčích studií. Některé byly provedeny ad hoc, jiné probíhaly dlouhodobě - ty se uskutečnily ve třech vybraných městech: v Blatné, Českém Krumlově a Velkém Meziříčí. Při získávání dat byla využita velmi pestrá škála nejrůznějších zdrojů, od veřejných statistik, přes výběrová šetření a focus groups až po individuální rozhovory.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Spolupráce, partnerství a participace v místní veřejné správě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Spolupráce, partnerství a participace v místní veřejné správě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Spolupráce, partnerství a participace v místní veřejné správě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Spolupráce, partnerství a participace v místní veřejné správě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Spolupráce, partnerství a participace v místní veřejné správě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Spolupráce, partnerství a participace v místní veřejné správě