Spontánní štěstí

Kód: 8724998

Úplný název:

Spontánní štěstí (Weil Andrew): Integrální prístup ke štestí

Autor a popis:

Weil Andrew, Maitrea, 256 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
231 Kč (335 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Každý si přeje být šťastný. Co to však skutečně znamená? Čím dál více vědeckých důkazů nám naznačuje, že skutečná spokojenost a pohoda musí vycházet zevnitř.
Dr. Andrew Weil ukazuje, že nejlepší cesta k zachování optimálního psychického zdraví vychází z kombinace konvenční a alternativní medicíny. V knize Spontánní štěstí staví základy dosažení a udržení optimálního duševního zdraví, přičemž vychází ze své průkopnické práce v oblasti integrativní medicíny. Nabízí vlastní výklad pojmu štěstí, zabývá se omezeními biomedicínského modelu při léčbě deprese a rozvádí myšlenku neoddělitelnosti přístupu k tělu a duši.
Dr. Weil nabízí celou škálu vědecky ověřených postupů z východní i západní psychologie, které působí proti špatné náladě a podporují spokojenost, pocit pohodlí, odolnost, klid a duševní rovnováhu. Tyto strategie vycházející z psychoterapie, tréninku bdělé pozornosti, buddhistické psychologie, lékařských poznatků o výživě a dalších přístupů zahrnují terapie zaměřené na tělo, techniky zvládání stresu a úzkosti, rady, jak změnit návyky, které nás udržují v negativních vzorcích, i doporučení, jak rozvíjet duchovní rozměr v našem životě. Konečně Dr. Weil uvádí i osmitýdenní program, jenž lze přizpůsobit podle individuálních potřeb. Program obsahuje krátkodobá i dlouhodobá doporučení týkající se výživy, cvičení, doplňků stravy, prostředí, životního stylu a podobně.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Spontánní štěstí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Spontánní štěstí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Spontánní štěstí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Spontánní štěstí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Spontánní štěstí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura