Sporáky,varné desky,pečící trouby - Umíte si vybrat?

Kód: 7366069

Úplný název:

Sporáky,varné desky,pečící trouby - Umíte si vybrat? (Tůma Jan):

Autor a popis:

Tůma Jan, Era, 74 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
69 Kč (95 Kč)
  / ks  
koupit
 

Příručka seznamuje se všemi způsoby klasického i nejmodernějšího vaření. Poradí s výběrem sporáku, mikrovlnné trouby, vestavné varné desky či pečicí trouby tak, aby vaření bylo co nejkomfortnější a nejúspornější. Kniha popisuje principy tradičního elektrického či plynového ohřevu pro různé způsoby vaření v moderní domácnosti. Představuje také nové funkce domácích spotřebičů a nové možnosti rychlého, ale zdravějšího vaření a pečení na indukčních deskách a v inovovaných parních troubách. Trendem poslední doby jsou spotřebiče s „elektronickou inteligencí“. O výběru však nejčastěji rozhoduje design, protože právě vybavení kuchyně svědčí o životním stylu rodiny. Zkušený autor radí, jak tyto spotřebiče – ať již volně stojící nebo vestavné – v bytě instalovat a provozovat, včetně použití odsavačů par. Přibližuje možnosti rychlého, zdravého a dokonce „gurmánského“ vaření i údržbu spotřebičů. Spotřebiče uvedené v barevné příloze jsou vybrány z aktuální nabídky na českém trhu, takže umožňují těm, kteří se rozhodli pro rekonstrukci či modernizaci kuchyně nebo ji teprve plánují, přemýšlet kvalifikovaně o jejím vybavení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sporáky,varné desky,pečící trouby - Umíte si vybrat? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sporáky,varné desky,pečící trouby - Umíte si vybrat?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sporáky,varné desky,pečící trouby - Umíte si vybrat? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sporáky,varné desky,pečící trouby - Umíte si vybrat? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sporáky,varné desky,pečící trouby - Umíte si vybrat? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Sporáky,varné desky,pečící trouby - Umíte si vybrat?