Sport, výkon a metafyzika aneb jak proměnit „práci“ ve hru a úsilí v medaile

Kód: 2043288

Úplný název:

Sport, výkon a metafyzika aneb jak proměnit „práci“ ve hru a úsilí v medaile (Jelínek Marian, Jetmarová Kamila): aneb jak promenit „práci“ ve hru a úsilí v medaile

Autor a popis:

Jelínek Marian, Jetmarová Kamila, Mladá Fronta, 240 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Klíčovým termínem knihy je „zóna“, stav, ve kterém podáváme ty nejlepší - nejen sportovní - výkony. Sportovní psychologie tento pojem skloňuje všemi pády již několik desetiletí. Kniha se však na tento stav dívá netradiční optikou a kombinuje pohled založený na historickém kontextu v kombinaci s nejnovějšími výzkumy různých vědních oborů. Text je bohatě protknut „živými“ příběhy vrcholových sportovců, kteří sdělují vlastní zkušenosti právě s tímto stavem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sport, výkon a metafyzika aneb jak proměnit „práci“ ve hru a úsilí v medaile do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sport, výkon a metafyzika aneb jak proměnit „práci“ ve hru a úsilí v medaile.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sport, výkon a metafyzika aneb jak proměnit „práci“ ve hru a úsilí v medaile (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sport, výkon a metafyzika aneb jak proměnit „práci“ ve hru a úsilí v medaile bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sport, výkon a metafyzika aneb jak proměnit „práci“ ve hru a úsilí v medaile doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Sport, výkon a metafyzika aneb jak proměnit „práci“ ve hru a úsilí v medaile