Spoutaná křídla - Byla jsem nevinná, byla jsem týraná - cesta do pekla a zpátky L

Kód: 7466547

Úplný název:

Spoutaná křídla - Byla jsem nevinná, byla jsem týraná - cesta do pekla a zpátky L (Darke Tanjas):

Autor a popis:

Darke Tanjas, ALPRESS, 296 stran, jazyk - 19, 2018

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
222 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

O nespravedlnosti světa by mohla vyprávět Tanja. Celých dvacet let zažívala kruté ponížení, brutální sexuální zneužívání i nelidské mučení, to vše prováděné stejnou osobou. Největší autoritou. Vlastním otcem. Syrový příběh dívky, vyprávěný děsivě upřímně, je varováním pro lhostejnou veřejnost, ale hlavně jiskřičkou naděje pro další oběti, aby se nebály promluvit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Spoutaná křídla - Byla jsem nevinná, byla jsem týraná - cesta do pekla a zpátky L do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Spoutaná křídla - Byla jsem nevinná, byla jsem týraná - cesta do pekla a zpátky L.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Spoutaná křídla - Byla jsem nevinná, byla jsem týraná - cesta do pekla a zpátky L (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Spoutaná křídla - Byla jsem nevinná, byla jsem týraná - cesta do pekla a zpátky L bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Spoutaná křídla - Byla jsem nevinná, byla jsem týraná - cesta do pekla a zpátky L doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Romány pro ženy / Spoutaná křídla - Byla jsem nevinná, byla jsem týraná - cesta do pekla a zpátky L