Správní řád s poznámkami a judikaturou (3. aktualizované a doplněné vydání podle stavu k 1

Kód: 7502202

Úplný název:

Správní řád s poznámkami a judikaturou (3. aktualizované a doplněné vydání podle stavu k 1 (Průcha Petr): S poznámkami a judikaturou Podle stavu k 1. 7. 2017

Autor a popis:

Průcha Petr, Leges, 520 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
626 Kč (750 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.2.2018 dopoledne. 
 

Třetí aktualizované a doplněné vydání publikace je zpracováno podle právního stavu k 1. 7. 2017. Reflektuje novelizace správního řádu (naposledy zákonem č. 183/2017 Sb.) a uvádí novou judikaturu, která byla rozšířena či obohacena o další zajímavé právní názory.

Jednotlivá ustanovení zákona jsou opatřena podrobnými výkladovými poznámkami a tam, kde je to instruktivní, jsou doplněna i důvodovou zprávou. Poznámky jsou pojaty jako koncentrovanější výkladový pohled na obsah úpravy ve správním řádu, což čtenáři umožní pohotovější orientaci ve správním řádu.

Významnou součástí výkladu jsou citace z právních vět soudní judikatury a také ze závěrů poradního sboru ministra vnitra ke správnímu řádu. Uživatelskou vlídnost zvyšuje věcný rejstřík.

Kniha je určena především úředníkům veřejné správy, zdrojem informací však může být i pro ostatní osoby, které se dostávají do režimů upravených správním řádem tzv. na „druhé straně“, jakož i pro jejich zástupce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Správní řád s poznámkami a judikaturou (3. aktualizované a doplněné vydání podle stavu k 1 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Správní řád s poznámkami a judikaturou (3. aktualizované a doplněné vydání podle stavu k 1.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Správní řád s poznámkami a judikaturou (3. aktualizované a doplněné vydání podle stavu k 1 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Správní řád s poznámkami a judikaturou (3. aktualizované a doplněné vydání podle stavu k 1 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Správní řád s poznámkami a judikaturou (3. aktualizované a doplněné vydání podle stavu k 1 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Správní řád s poznámkami a judikaturou (3. aktualizované a doplněné vydání podle stavu k 1