Srdce tam vtrhlo

Kód: 7485044

Úplný název:

Srdce tam vtrhlo (Meek James):

Autor a popis:

Meek James, Barrister & Principal, 384 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
37 Kč (50 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.11.2017 dopoledne. 
 

O manželství, lásce, dětech, smrti, věrnosti, zradě, hledání věčného mládí, pokrytectví a především o tom, co to znamená být dobrým člověkem.

Sourozenci, kteří si v ničem nejsou podobní:
Ritchie – bohatý a ze svého pohledu šťastně ženatý a milující muž ve skutečnosti sice v roli manžela, otce i bratra morálně selhává, přesto se mu daří své chování podle potřeby racionalizovat a ani ho nenapadne, že by snad nebyl v podstatě dobrým člověkem. Přitom je zřejmé, že je to slaboch, který nikdy neodolá čokoládovému pudinku a dvojité whisky, natož nymfičkám pod zákonem. Jeho cesta od bouřlivácké rockové hvězdy k televiznímu producentovi načančané reality show je lemovaná podvody a mimomanželskými vztahy. Bec – mladší sestra, se snaží i za cenu vlastního sebezničení objevit vakcínu proti malárii, žije si po svém, na společenské konvence a pokryteckou morálku kašle, přesto se snaží žít eticky.
A katalyzátor příběhu – Val, bývalý přítel Bec, psychopat, fanatik, majitel „Žumpy“ – bulváru, který vytahuje špínu na známé osobnosti, které se nevykoupí tím, že mu poskytnou špinavé pikantnosti o někom jiném. V jeho osidlech uvázne záletný Ritchie. Jak daleko bude ochoten zajít, aby si zachránil svou vlastní kůži?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Srdce tam vtrhlo do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Srdce tam vtrhlo.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Srdce tam vtrhlo (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Srdce tam vtrhlo bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Srdce tam vtrhlo doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé