Staň se Super Star - První a jediná publikace pro včechny talenty + 2CD

Kód: 7081540

Úplný název:

Staň se Super Star - První a jediná publikace pro včechny talenty + 2CD (Dobiáš Dan, Todorová Beatrice):

Autor a popis:

Dobiáš Dan, Todorová Beatrice, Magnetic Production, 0 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
275 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

První a jediná publikace pro zpěváky a pro všechny, co se cítí na to, stát se opravdovou Super Star. Publikace obsahuje dvě části. Školu zpěvu, která je nahrána učitelkou zpěvu na 2CD a je koncipována tak, aby vyhověla širokému spektru hlasů a samotné publikaci, kde je velmi přehledně popsáno, jak s tímto produktem pracovat. Polovina knihy obsahuje podrobný popis jednotlivých cvičení a druhá polovina je zaměřena na vývoj samotného zpěváka. Najdete zde přehled rad a tipů jak začít se zpěvem, jak nahrávat, jak je důležité vybírat si v hudebním byznysu kvalitní spolupracovníky, vysvětlení pojmů vydavatelství, manažer, producent, pódiová prezentace a další. Dozvíte se také jak by se měla budoucí Super Star chovat na veřejnosti a jaký by si měla vytvářet obraz pro média. Kniha také obsahuje rozhovory známých osobností hudební scény (Lucie Vondráčková, Janek Ledecký, Marta Jandová a další…) a rozhovory s profesionálními fotografy (Lenka Hatašová, Jaroslav Urban a další…).
Tato publikace je proto určena úplným začátečníkům, samoukům, jakož i pokročilým a profesionálním zpěvákům.
Staň se Super Star je produkt, který nemá spojitost s žádnou soutěží , chce naučit a poradit jak dosáhnout vysněného cíle mnohých z Vás.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Staň se Super Star - První a jediná publikace pro včechny talenty + 2CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Staň se Super Star - První a jediná publikace pro včechny talenty + 2CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Staň se Super Star - První a jediná publikace pro včechny talenty + 2CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Staň se Super Star - První a jediná publikace pro včechny talenty + 2CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Staň se Super Star - První a jediná publikace pro včechny talenty + 2CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Staň se Super Star - První a jediná publikace pro včechny talenty + 2CD