Standardizovaná terminologie pro ošetřovatelskou diagnózu

Kód: 2475304

Úplný název:

Standardizovaná terminologie pro ošetřovatelskou diagnózu (Vörösová Gabriela, Solgajová Andrea, Archalousová Alexandra):

Autor a popis:

Vörösová Gabriela, Solgajová Andrea, Archalousová Alexandra, Grada, 144 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
127 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Publikace slouží k lepší orientaci v problematice ošetřovatelské diagnostiky a analyzuje prioritu současného ošetřovatelství - efektivní diagnostický proces a jednotnou terminologii. Terminologický systém NANDA-I se široce etabloval i u nás. Odborníci na ošetřovatelství zaznamenávají kritickou reflexi vztahující se k terminologické odlišnosti i k významné nejednoznačnosti diagnóz a jejich komponentů. Zahraniční zkušenosti a výsledky výzkumů upozorňují na problémy spojené s vývojem diagnostických pojmů. Tento proces je u nás zatím v začátcích. Klíčová slova: terminologie; ošetřovatelská diagnóza; definující charakteristika; související faktor; validace; sestra-expert
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Standardizovaná terminologie pro ošetřovatelskou diagnózu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Standardizovaná terminologie pro ošetřovatelskou diagnózu .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Standardizovaná terminologie pro ošetřovatelskou diagnózu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Standardizovaná terminologie pro ošetřovatelskou diagnózu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Standardizovaná terminologie pro ošetřovatelskou diagnózu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Standardizovaná terminologie pro ošetřovatelskou diagnózu