Standardy a testové úlohy z matematiky pro čtyřletá gymnázia

Kód: 7196095

Úplný název:

Standardy a testové úlohy z matematiky pro čtyřletá gymnázia (Fuchs Eduard):

Autor a popis:

Fuchs Eduard, Prometheus, 152 stran, jazyk - čeština, 1998

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
111 Kč (112 Kč)
  / ks  
koupit
 

Standard základní a maturitní z matematiky pro čtyřletá gymnázia nepředepisuje, jak má škola učit, ale popisuje, jaké znalosti by měl mít absolvent gymnázia. To, co by měl znát každý absolvent čtyřletého gymnázia, je obsahem základního standardu, co by měl zvládnout maturant z matematiky, je obsahem standardu maturitního. Publikace je rozdělena do dvou částí. V první, teoretické části, je uveden přehled požadovaných znalostí a dovedností. Po jejich výčtu je vždy uvedeno několik typových příkladů, které jsou ukazatelem požadované hloubky osvojení. Ve druhé části je uveden poměrně obsáhlý soubor příkladů. Jsou rozčleněny podle náročnosti do kategorií A, B, C od nejjednodušších po nejobtížnější. Výsledky úloh jsou uvedeny.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Standardy a testové úlohy z matematiky pro čtyřletá gymnázia do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Standardy a testové úlohy z matematiky pro čtyřletá gymnázia.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Standardy a testové úlohy z matematiky pro čtyřletá gymnázia (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Standardy a testové úlohy z matematiky pro čtyřletá gymnázia bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Standardy a testové úlohy z matematiky pro čtyřletá gymnázia doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Standardy a testové úlohy z matematiky pro čtyřletá gymnázia