Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborné školy

Kód: 7196199

Úplný název:

Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborné školy (Fuchs Eduard):

Autor a popis:

Fuchs Eduard, Prometheus, 100 stran, jazyk - čeština, 1998

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
111 Kč (112 Kč)
  / ks  
koupit
 

Standard nepředepisuje, jak má škola učit, ale popisuje, jaké znalosti by měl mít absolvent daného typu školy. Publikace je rozdělena do dvou částí. V první, teoretické části, je uveden přehled požadovaných znalostí a dovedností. Po jejich výčtu je vždy uvedeno několik typových příkladů, které jsou ukazatelem požadované hloubky osvojení. Ve druhé části je uveden poměrně obsáhlý soubor příkladů. Jsou rozčleněny podle náročnosti do kategorií A, B, C od nejjednodušších po nejobtížnější, přičemž je hodnocení náročnosti uvedeno pro každý ze čtyř výše uvedených typů zvlášť. Výsledky úloh jsou uvedeny. Ve 2. vydání byly jednotlivé kapitoly přepracovány a doplněny. Toto vydání reaguje na podněty, které se ojevily v Katalogu cílových požadavků ke společné části maturitní zkoušky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborné školy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborné školy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborné školy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborné školy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborné školy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborné školy