Staňte se lepším tátou již dnes - 10 užitečných nástrojů pro každého otce

Kód: 9049169

Úplný název:

Staňte se lepším tátou již dnes - 10 užitečných nástrojů pro každého otce (Slayton Gregory W.): 10 užitecných nástroju pro každého otce

Autor a popis:

Slayton Gregory W., Samuel, 276 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
173 Kč (240 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha Gregory Slaytona Staňte se lepším tátou již dnes nenechá lhostejným žádného otce, který ji otevře. Ať už aktivně hledáme nápady a inspiraci, jak se stát lepším tátou, nebo ji otevřeme jen tak ze zvědavosti, budeme „nakaženi“ nadšením a touhou tohoto otce čtyř dětí změnit budoucnost našich synů a dcer (a tím i budoucnost celých našich rodin, naši vlastní budoucnost a dokonce i budoucnost celé naší civilizace).

Nezáleží na tom, zda máme malé nebo větší děti, kluky nebo holky, zda žijeme v manželství 20 let nebo jsme do něho právě vstoupili, v této knize najdeme povzbuzení a moudré a uskutečnitelné rady, jak se za pomoci 10 užitečných „nástrojů“ zlepšit v té nejdůležitější práci v životě - kterou je otcovství.

Autor nám s humorem, pochopením, selským rozumem, přesto však s nesmlouvavou vážností pomůže, abychom převzali a naplnili naši někdy zanedbávanou otcovskou zodpovědnost. Nabízí nám také množství osobních zkušeností a příběhů ze života. To vše, abychom se i s Boží pomocí mohli stát co nejlepšími otci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Staňte se lepším tátou již dnes - 10 užitečných nástrojů pro každého otce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Staňte se lepším tátou již dnes - 10 užitečných nástrojů pro každého otce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Staňte se lepším tátou již dnes - 10 užitečných nástrojů pro každého otce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Staňte se lepším tátou již dnes - 10 užitečných nástrojů pro každého otce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Staňte se lepším tátou již dnes - 10 užitečných nástrojů pro každého otce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Staňte se lepším tátou již dnes - 10 užitečných nástrojů pro každého otce