Star Wars - Cesta k Epizodě VII - Pohyblivý cíl (Princezna Leia)

Kód: 2523576

Úplný název:

Star Wars - Cesta k Epizodě VII - Pohyblivý cíl (Princezna Leia) (Castelucci Cecil, Fry Jason): Dobrodružství princezny Leiy

Autor a popis:

Castelucci Cecil, Fry Jason, Egmont, 216 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
167 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Princezna Leia vyráží vstříc novému dobrodružství. V tomto napínavém příběhu, který se odehrává mezi epizodami Impérium vrací úder a Návrat Jediho, vede odvážná princezna nesourodou skupinu povstalců na nebezpečné misi proti Galaktickému impériu. V příběhu jsou rovněž skryty narážky a odkazy na nejnovější film Star Wars Síla se probouzí!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Star Wars - Cesta k Epizodě VII - Pohyblivý cíl (Princezna Leia) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Star Wars - Cesta k Epizodě VII - Pohyblivý cíl (Princezna Leia).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Star Wars - Cesta k Epizodě VII - Pohyblivý cíl (Princezna Leia) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Star Wars - Cesta k Epizodě VII - Pohyblivý cíl (Princezna Leia) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Star Wars - Cesta k Epizodě VII - Pohyblivý cíl (Princezna Leia) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Star Wars - Cesta k Epizodě VII - Pohyblivý cíl (Princezna Leia)