Star Wars - X-Wing 1 - Eskadra Rogue (omnibus)

Kód: 7461045

Úplný název:

Star Wars - X-Wing 1 - Eskadra Rogue (omnibus) (Blackman Haden, Stackpole Michael A.): Omnibus

Autor a popis:

Blackman Haden, Stackpole Michael A.,, BB/art, 296 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
570 Kč (790 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Z nejlepších vesmírných pilotů povstalecké Aliance se v této sbírce příběhů stávají obránci Nové republiky. V čele týmu špičkových letců, známých po celé galaxii jako eskadra Rogue, stojí Wedge Antilles, hrdina bitvy o Endor!

Poprvé se setkáváme s Rogues a dozvídáme se, co se dělo v galaxii bezprostředně po Návratu Jediho, kdy se nejlepší piloti povstalců pustili do boje se zbytky Impéria a likvidovali veškeré jeho pokusy zastrašovat a ovládat galaxii.

Největší pozornosti se povstaleckým stíhacím pilotům asi dostalo v první polovině devadesátých let, kdy byl spisovatel Michael A. Stackpole vybrán, aby pro Bantam Books napsal několik románů z řady X-wing. Zároveň společně s Mikem Baronem napsal pro Dark Horse krátký komiks nazvaný X-wing: eskadra Rogue: Povstalecká opozice. Románová řada se rázem stala velkým hitem a nebylo se ani čemu divit, že z původní čtyřdílné minisérie X-wing: eskadra Rogue nakonec vznikla komiksová série, která čítala 35 sešitů!

Na úvod této knihy vás čeká příběh Velitel Rogue, ve kterém i těm nejotrlejším dojde, že ani po smrti císaře to Nová republika nebude mít lehké a stíhací piloty bude potřebovat více než kdy dříve!

V příběhu Opozice proti rebelům se rutinní mise nečekaně zvrtne a stane se z ní boj o celou planetu. Paradoxní je, že obyvatelé planety nenávidí Impérium úplně stejně jako povstaleckou Alianci!

Fantómová aféra líčí boje Rogues současně na několika frontách: s vlastní minulostí, o tajemnou technologii, ale také o holý život!

V závěru této knihy se skrývá Příručka X-wing eskadry Rogue, která je souhrnným průvodcem po komiksovém světě eskadry Rogue!

Tak neváhejte a nechte se vtáhnout do těch nejimpozantnějších vesmírných soubojů, jakých jste kdy v galaxii Star Wars mohli být svědky!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Star Wars - X-Wing 1 - Eskadra Rogue (omnibus) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Star Wars - X-Wing 1 - Eskadra Rogue (omnibus).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Star Wars - X-Wing 1 - Eskadra Rogue (omnibus) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Star Wars - X-Wing 1 - Eskadra Rogue (omnibus) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Star Wars - X-Wing 1 - Eskadra Rogue (omnibus) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Star Wars - X-Wing 1 - Eskadra Rogue (omnibus)