Star Wars

Kód: 2512167

Úplný název:

Star Wars (Vilmut Peter, Sansweet Stephen): Muzeum v knize

Autor a popis:

Kol., CPress, 128 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
1 135 Kč (1 590 Kč)
  / ks  
koupit
 

NEMĚJTE STRACH. TO JE JEN SOUBOJ SVĚTELNÝCH MEČŮ. NEDĚSTE SE. TO JEN HVĚZDA SMRTI ZNIČILA DALŠÍ SVĚT. UKLIDNĚTE SE, JE TO JEN FILM, A JE TO JEN PRO..."
Tak začínala reklamní kampaň na „vesmírné fantasy" z roku 1977, které si kina odmítala zamluvit ze strachu, že na něj nikdo nepůjde. O třicet let, šest filmů a bezpočet milionů fanoušků později, vychází tato kniha Star Wars čerpající z archivu společnosti Lucasfilm Ltd., aby vás seznámila s unikátní a nevídanou historií filmů Star Wars a vzdala hold nejen jim, ale i inovacím, jejichž vznik podnítily.

KNIHA STAR WARS OBSAHUJE:

- Padesát zábavných a ojedinělých upomínkových předmětů jako kopie stránek ze scénáře ručně psaného samotným Lucasem, „kořist" z natáčení, katalogy, plakáty, obtisky na trička, tetování, nálepky, návrhy, produkční poznámky, části animací a mnoho dalších věcí, z nichž některé dosud nebyly publikovány.

- Stovky fotografií a nákresů.

- Dvě CD s více než dvouhodinovým záznamem, na němž najdete vybrané reklamy určené pro rádio, původní rozhovory s herci a tvůrci, úryvky z rozhlasových Hvězdných válek, úplnou zvukovou stopu atrakce Star Tours, píseň princezny Leiy zpívanou Carrie Fisherovou v Holiday Special, komentáře George Lucase a mnoho dalších zvukových stop, které vás ojedinělým způsobem seznámí s vaší oblíbenou ságou.

Nahlédnout do Star Wars Nahlédnout do Star Wars

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Star Wars do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Star Wars.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Star Wars (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Star Wars bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Star Wars doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kniha jako dárek