Staré řecké báje a pověsti (audiokniha pro děti)

Kód: 5575288

Úplný název:

Staré řecké báje a pověsti (audiokniha pro děti) (Eislerová Jana):

Autor a popis:

Eislerová Jana, Fragment, 0 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
96 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
 

Text Jana Eislerová , Vypráví Vladimír Brabec 1 Co si vyprávěli staří Řekové 14 Plavba pro zlaté rouno 2 Prométheus 15 Iasonova zkouška 3 Perseus a hlava Medusy 16 Orfeus a Eurydika 4 Perseus a Andromeda 17 Paris a tři bohyně 5 Bellerofontes a Pegas 18 Proč Řekové vyhlásili válku Trojanům 6 Hrdina Herakles 19 Achilles a Hektor 7 O strašné hydře a božské lani 20 O trojském koni 8 Augiášovy chlévy, zkrocení Kerbera 21 Odysseus na ostrově Kyklopů 9 Putování pro zlatá jablka Hesperidek 22 Odysseova dobrodružství na moři 10 Pomstychtivý kentaur 23 Odysseův návrat domů 11 Daidalos a Ikaros 24 Arion 12 Theseus a Minotaurus 25 Král Midas 13 Frixos a Hellé 26 Faethon, syn boha Helia Staré řecké báje a pověsti převyprávěla autorka tak, aby jim snadno porozuměly i malé děti. Audiokniha ve formátu MP3 je ideální na cesty autem, jako pohádka před spaním nebo pro přípravu do školy. Příjemný poslech!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Staré řecké báje a pověsti (audiokniha pro děti) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Staré řecké báje a pověsti (audiokniha pro děti).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Staré řecké báje a pověsti (audiokniha pro děti) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Staré řecké báje a pověsti (audiokniha pro děti) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Staré řecké báje a pověsti (audiokniha pro děti) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro děti

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro děti / Staré řecké báje a pověsti (audiokniha pro děti)