Stařec na čekané

Kód: 9057258

Úplný název:

Stařec na čekané (Hoznauer Miloš, Kučera Jaroslav):

Autor a popis:

Hoznauer Miloš Kučera Jaroslav, Jakura, 112 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
230 Kč (300 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

Druhé rozšířené vydání knihy o stárnutí a stáří.
Stárnutí a stáří je dvojího druhu. Mysli a těla. Duševní a fyzické. Oba tyto pochody mohou probíhat nezávisle na sobě. Fyzickému stárnutí jakkoliv zabránit nelze. Probíhá s časem, někdy rychleji, někdy pomaleji, ale probíhá. Duševní stárnutí se v určitém punktu někdy zastaví. To je případ Miloše Hoznauera. Tělo stárlo, ale jeho duch se v tomto těle usadil v době, kdy jako zralý muž získal humorný nadhled nad děním kolem sebe i nad sebou samým. A už tak zůstal.
V knize, kterou máte právě v ruce, nestárnoucí duch autora s humorným i satirickým nadhledem komentuje stav člověka po 86 letech bytí. Polemikou s odborníky, vtipným veršem, humorným vzpomínáním. Mladí se pobaví a neuvěří, starší se s humorem dozví, co je čeká, staří se s chutí zasmějí sami sobě. Kniha pro všechny.
Kniha, kterou máte právě v ruce, Vás nezklame.
Texty a básně doprovází 25 fotografií známého pražského fotografa, držitele Hlavní ceny Czech Press Photo a Europress Photo Jaroslava Kučery.

V druhém rozšířeném vydání přibyly dvě nové básně a esej Na začátku cesty, která je vzpomínkou na dětství a mládí v rodné vesničce. Dále jsme zařadili dvoustranu fotografií Miloše Hoznauera z rodinného archivu, kde např. uvidíte jeho tři svatební fotografie s různými manželkami nebo fotografie z jeho působení jako gymnasijního profesora.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Stařec na čekané do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Stařec na čekané.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Stařec na čekané (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Stařec na čekané bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Stařec na čekané doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ostatní

 
Knihkupectví / Ostatní / Stařec na čekané