Staročeské pověsti, zpěvy, hry, obyčeje, slavnosti a nápěvy - 1. část

Kód: 7428069

Úplný název:

Staročeské pověsti, zpěvy, hry, obyčeje, slavnosti a nápěvy - 1. část (Krolmus Václav): cást 1.

Autor a popis:

Krolmus Václav, Plot, 320 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
240 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Monumentální dílo Václava Krolmuse, jež vydal v letech 1845--1851 pod pseudonymem V. S. Sumlork, zaznamenalo ve své době obrovský ohlas v odborných kruzích i u laické veřejnosti a v mnoha směrech podnítilo další rozvoj domácích etnografických a folkloristických studií. Díky unikátnímu a svéráznému zaznamenání
nejarchaičtějších vrstev české lidové tradice, které byly v Krolmusově době stále živé, může i dnes sloužit jako neocenitelný a nenahraditelný zdroj informací o nejstarších podobách tradiční lidové kultury v českých zemích. Nové čtenářsky přístupné vydání představuje toto dílo nejen odborníkům z oblasti etnologie, historie a literární vědy, ale i široké veřejnosti se zájmem o naše nejstarší lidové tradice.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Staročeské pověsti, zpěvy, hry, obyčeje, slavnosti a nápěvy - 1. část do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Staročeské pověsti, zpěvy, hry, obyčeje, slavnosti a nápěvy - 1. část.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Staročeské pověsti, zpěvy, hry, obyčeje, slavnosti a nápěvy - 1. část (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Staročeské pověsti, zpěvy, hry, obyčeje, slavnosti a nápěvy - 1. část bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Staročeské pověsti, zpěvy, hry, obyčeje, slavnosti a nápěvy - 1. část doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Staročeské pověsti, zpěvy, hry, obyčeje, slavnosti a nápěvy - 1. část