Šťastný pes - Program o deseti bodech pro zdraví a dobrou náladu vašeho psího kamaráda

Kód: 2422334

Úplný název:

Šťastný pes - Program o deseti bodech pro zdraví a dobrou náladu vašeho psího kamaráda (Kneisslerová Nadja):

Autor a popis:

Kneisslerová Nadja, Knižní klub, 112 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Autorka popisuje desetibodový program jak pečovat o psa. Zdůrazňuje, že nejen plemena mají specifické nároky, ale i každý pes je osobnost, proto péče by mu měla být šitá přímo na míru. V knize najdete množství nápadů a tipů jak svého psa potěšit: zdravou stravou, dostatečným pohybem, masáží, cvičením, hrou, zábavou nebo sportem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šťastný pes - Program o deseti bodech pro zdraví a dobrou náladu vašeho psího kamaráda do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šťastný pes - Program o deseti bodech pro zdraví a dobrou náladu vašeho psího kamaráda.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šťastný pes - Program o deseti bodech pro zdraví a dobrou náladu vašeho psího kamaráda (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šťastný pes - Program o deseti bodech pro zdraví a dobrou náladu vašeho psího kamaráda bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šťastný pes - Program o deseti bodech pro zdraví a dobrou náladu vašeho psího kamaráda doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Chovatelství

 
Knihkupectví / Volný čas / Chovatelství / Šťastný pes - Program o deseti bodech pro zdraví a dobrou náladu vašeho psího kamaráda