Stávám se veganem - 4týdenní program pro zdravý a dlouhý život

Kód: 2475272

Úplný název:

Stávám se veganem - 4týdenní program pro zdravý a dlouhý život (Dahlke Ruediger): 4týdenní program pro zdravý a dlouhý život

Autor a popis:

Dahlke Ruediger, Grada, 128 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
212 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Velice aktuální kniha, která vychází vstříc mnoha lidem, kteří se - ať z důvodů zdravé výživy či z důvodů etických - rozhodli změnit své stravovací návyky a stát se vegany. Autor vás seznámí s výhodami veganské diety a podrobně vysvětlí vše, co potřebujete vědět a jak si zajistit veškeré potřebné živiny. V této knize najdete unikátní čtyřtýdenní plán přechodu k veganskému způsobu stravování. Den po dni, týden po týdnu budete měnit svůj jídelníček, až se budete stravovat výhradně vegansky. Kniha je doplněna rozmanitým a chutnými recepty snadnými na přípravu, které jsou skvělé pro každý den vašeho nového zdravého života.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Stávám se veganem - 4týdenní program pro zdravý a dlouhý život do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Stávám se veganem - 4týdenní program pro zdravý a dlouhý život .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Stávám se veganem - 4týdenní program pro zdravý a dlouhý život (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Stávám se veganem - 4týdenní program pro zdravý a dlouhý život bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Stávám se veganem - 4týdenní program pro zdravý a dlouhý život doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Stávám se veganem - 4týdenní program pro zdravý a dlouhý život