Stavba strojů - strojní součásti Učebnice pro střední průmyslové školy

Kód: 7226311

Úplný název:

Stavba strojů - strojní součásti Učebnice pro střední průmyslové školy (Zelený Jiří):

Autor a popis:

Zelený Jiří, Computer Press, 172 stran, jazyk - čeština, 2000

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
107 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Učebnice seznamuje budoucí uživatele s prvním dílem rozsáhlého a náročného celku stavba a provoz strojů . Kromě strojních součástí a jejich spojování zahrnuje též spojky, brzdy a potrubí.

Svým rozsahem učebnice nechce nahrazovat strojnické tabulky. Jednotlivé kapitoly mají společnou strukturu, tzn. po stručné charakteristice následují konstrukční zásady a výpočtová část, závěrem každé kapitoly jsou kontrolní otázky a příklady k procvičování. Ve výpočtové části je kladen důraz na správné dosazování jednotek veličin, neboť v této oblasti se často chybuje. Pro výpočty se předpokládají základní znalosti z mechaniky.

Kniha je určena především pro studenty středních průmyslových škol. Své uplatnění může najít i na dalších typech škol, kde se předměty strojního charakteru vyučují. Pro uživatele z praxe je vhodná zejména při rekvalifikacích.

Autor působí na Vyšší odborné a Střední průmyslové škole v Šumperku jako učitel odborných předmětů, v poslední době se věnuje zejména výuce počítačové grafiky. Při tvorbě učebnice čerpal z pedagogických zkušeností a ze své praxe konstruktéra. Lze se proto domnívat, že kniha bude přínosem pro studenty ve školách i pro absolventy v běžné praxi. Předpokládá se, že budou následovat další díly s náplní převody, mechanismy a stroje.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Stavba strojů - strojní součásti Učebnice pro střední průmyslové školy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Stavba strojů - strojní součásti Učebnice pro střední průmyslové školy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Stavba strojů - strojní součásti Učebnice pro střední průmyslové školy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Stavba strojů - strojní součásti Učebnice pro střední průmyslové školy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Stavba strojů - strojní součásti Učebnice pro střední průmyslové školy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Stavba strojů - strojní součásti Učebnice pro střední průmyslové školy